.

.

15 יח ' דלעת ליל כל הקדושים שקיות מתנה דלעת דקור לשאת טובה מסיבת ממתקים ממתקים בשקית מתנה ממתק או תעלול שקיות דלעת קישוטים, הפתעות למסיבה עבור ילדים מבוגרים מסיבת ליל ?

15 יח ' דלעת ליל כל הקדושים שקיות מתנה דלעת דקור לשאת טובה מסיבת ממתקים ממתקים בשקית מתנה ממתק או תעלול שקיות דלעת קישוטים, הפתעות למסיבה

ILS 22.48
הנגישות

【עיצוב יצירתי】 דלעת מיועד קישוטי ליל כל הקדושים תפאורה שעושה את זה מיוחד, מתאים תעלול או ממתק משחקים עבור ילדים.סה "כ 15 יח' מספיק לפגוש את הדלעת קישוטים למסיבת ליל כל הקדושים קישוטים. 【דלעת עיצוב רחב הזדמנויות】 דלעת שקיות מתנה של מסיבת ליל כל הקדושים תפאורה יכול לשמש עבור ממתקים, עוגיות, חטיפים, פרסים קטנים, טובה שקיות, שקיות הפתעה, קטן שקיות מתנה.מתאים קרנבל מסיבה, מסיבת יום הולדת, מסיבת ליל כל הקדושים קישוטים, ליל כל הקדושים מתנה אריזה, חג ההודיה שמח יום נופל יום כל הקדושים, וכן הלאה. 【גודל מושלם】 כל 15 חבילת מסיבת שקיות מתנה עבור ליל כל הקדושים קישוטים למסיבה עם ידיות 5.9*3.2*8.3 אינץ ' גודל.דלעת שקיות מושלם עבור דלעת קישוטים דלעת דקור כדי להחזיק יותר של צעצועים שונים סוכריות, חטיפים ממתקים שק או פריטים קטנים נשא. 【באיכות גבוהה】 את ליל כל הקדושים ממתקים שק להתייחס שקיות מסיבת התיקים עשויים באיכות גבוהה קראפט נייר, כל מדידה 5.9*3.2*8.3 אינץ'.דלעת שקיות מתנה של ליל כל הקדושים קישוט נייד ועמיד. 【100% להבטיח את שביעות רצון】 אנחנו לא רוצים להפוך את הלקוחות המוערכים שלנו מאוכזב.אם יש בעיה כלשהי עם החווה שלנו נושא קישוטים ערכת, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

R

מוצרים דומים