.

.

בריכה מתנפחת לצוף, צינור שקוף שחייה עם טבעת צבעוני נוצץ נצנצים, למבוגרים, כיף צעצועי בריכה על החוף, מסיבה, חופשה (3 Pack)

בריכה מתנפחת לצוף, צינור שקוף שחייה עם טבעת צבעוני נוצץ נצנצים, למבוגרים, כיף צעצועי בריכה על החוף, מסיבה, חופשה (3 Pack)

ILS 32.97
הנגישות

【חומר PREMIUM】 : השחייה הטבעת עשוי בטוחים וידידותיים לסביבה לחומרי PVC.יש התנגדות חזקה שחול קריעה. 【אידיאלי שטח פנים】 : הקוטר הפנימי של הבריכה צף צינור 14", הוא גדול מספיק עבור מבוגרים כדי לשמור נוח בעת שימוש זה. 【שונים שימושים】 : השחייה טבעת עם נוצץ נצנצים, מתאים גם כיף בריכת שחייה צעצוע על חוף הים, אגם, מסיבה, חופשה, ודקורציה. 【קל לאחסן】 : נוח מתנפחים שחייה הטבעת יכול להיות במהירות מנופח, מנוכה לביצוע קל. 【מעולה שילוב】 : שלושה שחייה טבעות יכול להפוך אותך ואת המשפחה שלך וחברים עושים כיף ביחד, העיצוב הוא המושך את העין, סגול, זהב, כחול.Polita קונפטי מנצנץ נצנצים מלאים בריכה מתנפחת צינור יעשה רעש גדול לקיץ מלא כיף!שלה קל מאוד שלה באמת אחלה קיץ אביזר שלך על מסיבת בריכה.אתה יכול להשתמש בו בהזדמנויות רבות, בין אם פנימי או חיצוני בבריכת השחייה או בחוף הים.אתה יכול לשכב ולצוף על בריכת שחייה להרגיש את הקיץ רוח ים ושמש.הרבה צבעים ניתן לבחור, כמובן, צבע הוא ללא ספק הפופולרי ביותר.זהב, סגול, כסוף, כחול, וכו'., כל הצבעים הם בהחלט הנוף היפה ביותר בקיץ!הוא מתאים לשני מבוגרים וילדים~.

R

מוצרים דומים