.

.

ברור שפתון לחות על השפתיים זיגוג ליפ גלוס בתפזורת קטיפה שפתון במראה טוט זכוכית ליפ גלוס איפור איפור עירום לחות עבור המשרד, היכרויות, קניות 12 צבעים (אני)

ברור שפתון לחות על השפתיים זיגוג ליפ גלוס בתפזורת קטיפה שפתון במראה טוט זכוכית ליפ גלוס איפור איפור עירום לחות עבור המשרד, היכרויות,

ILS 4.49
הנגישות

【נטורל פורמולה】 ברור השפתון יש מצוינת לטווח ארוך אפקט לחות, באופן מיידי לקבל יפה ומרגש ליפ גלוס. 【עיצוב אופנה】 את הבקבוק גוף נקי ליפ גלוס מאמצת עיצוב שקוף, עם סך של 12 צבעים לבחירה.תמיד יש אחד מתאים לך. 【קל להשתמש】 ברור גלוס קל להשתמש נקי, חלק, ללא קפיצות או משיכת; קל לפרק ולנקות מהר.אל תדאג פיגמנטציה. 【מגוון רחב של הזדמנויות】 חלק, עדין, אלגנטי, אור שפתיים, איפור, מתאים לכל עונות השנה, מתאים במיוחד עבור המשרד, היכרויות, קניות, קיץ מפגשים של חברים.ברור גלוס מאוד פשוט, מאוד יפה, קל לשימוש, שפתיים איפור סדרה. 【לאחר שירות ומכירות】 אם יש לך שאלות על המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו בדוא " ל, אני אתן לך תשובה מדויקת תוך 24 שעות.חיי מדף : 3 שנים מרכיבים : מינרלים איפור השפעה : שינוי גוון העור המוצר מכיל 1 x השפה זיגוג.ברור השפתון יש מצוינת לטווח ארוך אפקט לחות, באופן מיידי לקבל יפה ומרגש ליפ גלוס.את הבקבוק של הגוף לנקות ליפ גלוס מאמצת עיצוב שקוף, עם סך של 12 צבעים לבחירה.תמיד יש אחד מתאים לך.ברור גלוס קל להשתמש נקי, חלק, ללא קפיצות או משיכת; קל לפרק ולנקות מהר.אל תדאג פיגמנטציה.חלק, עדין, אלגנטי, אור שפתיים, איפור, מתאים לכל עונות השנה, מתאים במיוחד עבור המשרד, היכרויות, קניות, קיץ מפגשים של חברים.ברור גלוס מאוד פשוט, מאוד יפה, קל לשימוש, שפתיים איפור סדרה.

R

מוצרים דומים