.

.

תענוגות 24 ס מ מחשב הפרטיות מסך סינון, אנטי-ריגול מגן מסך Anti-Glare סרט תואם 24 Widescreen צג מחשב עם יחס גובה-רוחב 16:9 (WxH:531mm x 298mm)

תענוגות 24 ס מ מחשב הפרטיות מסך סינון, אנטי-ריגול מגן מסך Anti-Glare סרט תואם 24 Widescreen צג מחשב עם יחס גובה-רוחב 16:9 (WxH:531mm

ILS 104.98
הנגישות

●תואם מודל(ים) : מתאים באופן מושלם 24 אינץ ' (באלכסון למדוד) מסך רחב צג המחשב with16 : 9 aspect ratio.בפועל גודל מסנן(Wx H) : רוחב : 20 15/16 ס "מ, גובה : 11 13/16 ס" מ (531mm x 298mm).למדוד את הגודל לפני ההזמנה!צור קשר אם יש לך שאלות על מאפיינים. ●פרימיום מסנן הפרטיות : כאשר המסנן ממוקם מעל מסך או מחשב נייד, אחד יכול לראות מה מוצג בעת ישירות בחזית.עם זאת, כאחד בהדרגה נע שמאלה או ימינה, המסך מחשיך, בסופו של דבר יהיה "בלק אאוט" כאשר מעבר ל-30 מעלות ממרכז המסך. *שים לב כי אחרים מאחורי אתה עדיין יכול לראות את תוכן המסך. ●איכות גבוהה עין הגנת מסך : 4 קשיות פני השטח ו-anti-scratch ציפוי מגן המסנן.Multi-layer עיצוב עוזר להפחית כחול אור, חשיפה לקרינת UV. *לא תואם עם מסכי מגע. ●שתי אפשרויות קובץ מצורף - קל לשימוש.אפשרות 1 משתמש נקי רצועות דביק זה מאובטח לצרף לכל מוניטור.אפשרות 2 משתמש שקופית הר כרטיסיות בקלות לדבוק מסגרת התצוגה, המאפשר לך להחליק את המסנן על המסך לפי הצורך. ●שמור את הנתונים האישיים מידע סודי מאובטח : מושלם עבור office הגדרות, מוסדות פיננסיים, ספקי שירותי בריאות, או בכל תאגיד הגדרה שבו נתונים הפרטיות היא חשובה.אנא שימו לב : אם אתם מקבלים את המסנן על כל גודל הבעיה, אנא אל תהסס לשלוח דואר אלקטרוני אלינו.אנו מספקים 24 שעות ידידותי דוא " ל תמיכת לקוחות בשבילך.תזכורת : אם אתה מקבל את המסנן על כל גודל הבעיה, אנא אל תהסס לשלוח דואר אלקטרוני אלינו.אנו מספקים 24 שעות ידידותי דוא " ל תמיכת לקוחות בשבילך.●למצוא את מסנן הפרטיות : אם אתה לא בטוח לגבי העבודה שלך גודל מסך, פשוט לקחת את הקלטת & למדוד את המסך באלכסון, למעט המסגרת.להשתמש את המידות שלך כדי לבחור את הגודל הנכון מסנן הפרטיות. ●תכונות : ✓הגנת הפרטיות ✓Anti-Glare ✓אנטי-השתקפות ✓סגול וכחול בהיר הפחתת ✓מגן לפקח מפני שריטות ✓שחור, ללא מסגרת דק, קל משקל ✓2-קלה לצרף אפשרויות *אנא שימו לב : -לא תואם עם מסכי מגע. -הערה : זה אינו חוסם את הראות ישירות מאחוריך, ללא קשר למרחק. -על רגולציה של צורך מידת הסודיות שלך, להשתמש בפונקציה של צמצום או הגדלה של המחשב שלך הבהירות של הצג.תכולת חבילה : 1 × הפרטיות מסך 1 ×מצורף חלק סטים 1 × מדריך התקנת כרטיס *כל קובץ מצורף חלק הסט מכיל 1 זוג הלשוניות מפלסטיק, 1 גיליון של קלטת דו צדדית.

R

מוצרים דומים