.

.

אוז 'ה מקדח לשתילת סט של 2x24עם גינון מיני שלושה חלקים שנקבעו עבור צמחים בגינה פרח הנורה המקדח ספירלה עם חור מקדחה מהירה עציץ כדור הארץ אוז 'ה קצת פוסט או מטרייה חור דיג?

אוז 'ה מקדח לשתילת סט של 2x24עם גינון מיני שלושה חלקים שנקבעו עבור צמחים בגינה פרח הנורה המקדח ספירלה עם חור מקדחה מהירה עציץ כדור הארץ

ILS 17.82
הנגישות

◆לבנות להימשך - המקדח הזה הוא חייב להיות כלי עבור כל גנן.עשוי heavy duty פלדה, עם שחור מבריק צבוע לסיים.אוז ' ה מקדח נקודה על זה פוגע בקרקע ראשונה ושומר על יציבות כאשר אתה לחפור קשה בסיס.זה מהיר עציץ תרגילים באמצעות חומר רופף, אז אתה יכול לשתול פקעות ומצעים צמחים בכל מקום שאתה רוצה.לא לשימוש עם גדול או סלע מוצק.הנוהל הנדרש, לא כלול. ◆הצמח יותר בפחות זמן - הנורה מטעים כלי 3/8" הקס לנהוג תרגיל מוציא את כל הניחושים לשתול את הפקעות.פשוט תרגיל ככל המקדח יהיה לך להרים את המקדח מתוך חור – זה כל כך פשוט!זה עושה חור לחפור לשתילת כל כך הרבה יותר מהר ויותר קל יותר לעבוד עם שפכטל או ספייד, משאיר אדמה רופף זה יהיה קל לערבב טוב עפר, דשן. ◆יישומים שונים - מקצועי גננים' בחירה להגדיל באופן משמעותי את יעילות כאשר שותלים פקעות, עציצים, ירקות, פרחים, חשוף שורש עצים, שיחים, לעבד אדמה או האדניות, ערבוב זרע, אדמה, דשנים, צבע, או קבוצות של מרגמה תערובת hardscapes.ללא מאמץ לחפור פוסט חורים אפילו להעלות את זה על חופשה לקדוח חור בחול כדי לעגן את מטריית החוף. ◆לחסוך הזמן שלך לשמור המקדח נקי מאדמה ופסולת כאשר אינו בשימוש. ◆לקנות בביטחון : גם אנחנו מתנות קטנות כלים אתה משתמש ב-עבודות גינון, כך שאתה יכול ליהנות הכיף של חקלאות יותר בקלות ובשמחה.אנו מציעים 2-אחריות לשנה השירות לספק בחינם להחזיר ולהחליף שירותים,אם יש לך כל שאלה, אתה יכול ליצור איתנו קשר בכל עת.

R

מוצרים דומים